Kolekcjonerska edycja Wolfenstein: The New Order nie zawiera kopii gry

Ale jest za to figurka.

1
Gra sprzedawana oddzislnie

Bethesda ogłosiła właśnie Panzerhund Edition - kolekcjonerskie wydanie Wolfenstein: The New Order. Co może zaskakiwać - w zestawie nie otrzymamy kopii gry.

Całość, wyceniona na 100 dolarów (ok. 300 zł), dostępna jest jedynie w oficjalnym sklepie wydawcy. Liczbę egzemplarzy ograniczono do 5 tysięcy. Wysyłka (na cały świat) rozpocznie się 20 maja.

W zestawie znajdziemy stylową skrzynkę z indywidualnym numerem, steelbook na płyty (pusty), czternaście widokówek w klimatach gry, folder z „tajnymi” dokumentami, nieśmiertelniki, trzy naszywki oraz ręcznie malowaną figurkę Panzerhunda, w rozmiarze około 20 cm.

Grę trzeba jednak zakupić osobno. Bethesda zaleca, by nie rezygnować z zamówień przedpremierowych. W ten sposób będzie można przystąpić do rozgrywki zaraz po premierze, podczas gdy przesyłka z kolekcjonerką będzie jeszcze w drodze.

Polskie sklepy internetowe wyceniają Wolfenstein: The New Order (na PC) na około 120 zł. Za przesyłkę ze Stanów Zjednoczonych zapłacimy 55 dol. (ok. 165 zł), więc zakup gry na komputery osobiste wraz z gadżetami to wydatek rzędu 585 zł.

Produkcja studia MachineGames zadebiutuje 20 maja, także na PS3, PlayStation 4, X360 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

PS5 - poradnik do konsoli

Wszystko o PlayStation 5: najważniejsze funkcje, rozwiązania problemów, porady i wskazówki.

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami