Diablo 3 otrzyma sezony i rankingi

Z nowymi przedmiotami legendarnymi.

Blizzard ogłosił, że w kolejnej, dużej aktualizacji do Diablo 3 pojawią się sezony rozgrywek i rankingi najlepszych postaci.

„Wciąż nad tym pracujemy, ale ogólny pomysł polega na tym, by rozwijać nową postać, z określonymi drabinkami w ramach sezonów oraz dodatkowymi bonusami, które znajdziemy po drodze” - ogłosił producent Josh Mosqueira (dzięki, Diablo Fans).

W ramach nagród za awanse na kolejne poziomy rankingu, gracze otrzymają nowe, legendarne przedmioty, zdobywane także w ramach eksploracji coraz trudniejszych Szczelin (and. Rifts).

„W patchu 2.1 jest jeszcze jedna innowacja, którą nazywamy obecnie Rankingowymi Szczelinami. Gracze przystępują do rozgrywki w coraz trudniejszych Szczelinach Nefalemów, by zobaczyć, kto dotrze najdalej.”

„Tak jak w standardowych Szczelinach Nefalemów, polujemy na określony potwory. Jeśli się uda, jest szansa, że znajdziemy specjalny żeton. Z tym przedmiotem możemy udać się na następny poziom, i tak dalej” - wyjaśnia Mosqueira. „Tak jak dla sezonów, przygotujemy tutaj listy najlepszych wyników, by zobaczyć, kto dotarł najdalej i z jakim czasem.”

Dodatek Reaper of Souls do Diablo 3 jest dostępny od dzisiaj.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Far Cry 6 bez ray tracingu na konsolach - opcja dostępna tylko na PC

Na platformach PlayStation i Xbox liczy się wydajność.

Deathloop - Poradnik, Solucja

Jak zacząć, rozgrywka, walka, opis przejścia i tropy - poradnik do Deathloop.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami