Blizzard pracuje nad wersją Diablo 3 dla konsoli Xbox One

Przedstawiciele firmy nie są jeszcze gotowi na oficjalną zapowiedź.

Deweloperzy z Blizzard Entertainment pracują równolegle nad Diablo 3 w wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One - informuje serwis Videogamer.

Studio nie może jednak jeszcze oficjalnie zapowiedzieć edycji na nową konsolę Microsoftu.

- Nie mogę teraz komentować naszej umowy z Microsoftem - powiedział Alex Mayberry, główny producent Diablo 3. - W każdym razie, tworzymy jednocześnie na Xboksa i PlayStation.

Mayberry stwierdził, że projektowanie obydwu wersji w tym samym czasie „jest po prostu sensownym rozwiązaniem”. Zaznaczył, że obecna sytuacja przypomina tę sprzed premiery gry na konsolach poprzedniej generacji.

- Zespół wie już co robić, jak zajmować się dwiema wersjami naraz. Robimy po prostu to, co do nas należy. Później nasza firma i Microsoft jakoś uzgodnią dalszy plan - dodał producent.

Diablo 3 zadebiutowało na PlayStation 3 i Xboksie 360 tego samego dnia, chociaż wydanie na tę drugą platformę zapowiedziano później.

Mayberry, zapytany o datę premiery edycji Ultimate Evil Edition - na PS4 - odparł tylko, że „nie jest bardzo odległa”. Pierwsze rozszerzenie gry, Reaper of Souls, debiutuje jutro na PC i Macach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami