Final Fantasy 10/10-2 HD - premierowy zwiastun zachęca do rozpoczęcia przygody

Gra debiutuje dziś na PS3 i PS Vita.

Final Fantasy 10/10-2 HD Remaster debiutuje dziś na europejskim rynku zarówno w wersji na PlayStation 3, jak też na PlayStation Vita. Square Enix opublikowało zwiastun zachęcający do udziału w przygodzie.

Produkcja - jak wskazuje tytuł - to odświeżona wersja dwóch japońskich gier RPG, które ukazały się kolejno w 2001 i 2003 roku na PlayStation 2.

Twórcy nie przygotowali istotnych dodatków czy nowych misji. Najważniejszą zmianą jest ulepszona oprawa graficzna i dźwiękowa. Projektanci zaimplementowali też wsparcie dla Trofeów oraz możliwość przenoszenia zapisanego stanu gry pomiędzy PS3 i Vitą.

W grze wcielamy się w Tidusa, młodego chłopaka, który spotyka na swojej drodze tajemniczą Yunę. Musi pomóc jej w pielgrzymce, której celem jest ocalenie fantastycznego świata - Spiry. Podobnie jak w wielu innych odsłonach cyklu Final Fantasy, również w 10 i 10-2 walka odbywa się w systemie turowym.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami