Assassin's Creed: Unity zapowiedziane

Na PC, PS4 i Xbox One. Premiera na święta. Opublikowano pierwszy zwiastun.   

Ubisoft zapowiedział oficjalnie następną odsłonę serii Assassin's Creed, z podtytułem Unity. Gra zmierza „tylko na nową generację”, co oznacza PlayStation 4, Xbox One i PC. Premiera w okresie świątecznym tego roku.

Jak sugeruje poniższy teaser z gilotyną w roli głównej, akcję umieszczono w czasie rewolucji francuskiej. W opisie filmu umieszczono powiedzenie „Qu'ils mangent de la brioche” [franc. Niech jedzą ciasto] z epoki Marii Antoniny, co dodatkowo wskazuje na czas akcji.

Twórcy przyznają, że zapowiedź sprowokowały ostatnie, nieoficjalne doniesienia serwisu Kotaku, mówiące między innymi o odświeżonym systemie parkouru i osobnej odsłonie serii na starsze konsole.

„Pracowaliśmy nad nowym Assassin's Creed od ponad trzech lat i choć nie byliśmy gotowi na zaprezentowanie naszej wizji przeznaczonej wyłącznie na nową generację, to Abstergo nas do tego zmusiło!”

Więcej informacji na temat Assassin's Creed: Unity poznamy wkrótce.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami