Wiedźmin: Dom ze Szkła - cyfrowy komiks z Geraltem trafił do sprzedaży

Opublikowano przykładowe strony i trailer.

Wiedźmin: Dom ze Szkła jest już dostępny w sprzedaży. Ten cyfrowy komiks od amerykańskiego wydawnictwa Dark Horse powstał we współpracy z CD Projektem i ma rozwijać uniwersum znane z gier oraz książek Sapkowskiego.

„Podczas jednej ze swoich podróży, na skraju Czarnego Lasu, łowca potworów Geralt spotyka na swojej drodze wdowca, którego martwa i żądna krwi żona zamieszkuje opuszczoną posiadłość zwaną Domem ze Szkła. Niekończące się korytarze, gdzie przerażające niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem oraz skrywana przez Dom tajemnica sprawią, że Geralt będzie musiał wznieść się na wyżyny swoich wiedźmińskich umiejętności, aby rozwiązać zagadkę Domu i przeżyć” - czytamy w opisie fabuły.

Scenarisz napisał Paul Tobin („Bandette”), za rysunki odpowiada Joe Querio („Lobster Johnson”, „B.P.R.D.”), a okładki są dziełem Dave'a Johnsona („100 Bullets”).

Przykładowe plansze komiksu w języku polskim udostępniono na stronie Dark Horse, gdzie można też kupić pełny produkt, liczący 24 strony - za 4 dolary (ok. 12 zł). Dostęp także przez dedykowaną aplikację na Androida i iOS.

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami