Nowy zwiastun Wolfenstein: The New Order opowiada o podróży pociągiem

Obszerne fragmenty rozgrywki.

Bethesda opublikowała nowy zwiastun strzelanki Wolfenstein: The New Order, oferujący ponad cztery minuty ujęć z rozgrywki.

Rys fabularny: podczas podróży do Berlina, BJ Blazkowicz podszywa się pod kelnera, by pod przykryciem wyeliminować jedną z kluczowych nazistek - Frau Engle.

„To śmieszna i dziwna scena, w której stereotypy nazistów przypominają raczej żarty z »'Allo 'Allo«, ale także moment wyjątkowo napięty, inspirowany sceną w barze z »Bękartów wojny« Quentina Tarantino - cały czas wiesz, że za chwilę coś się stanie” - napisaliśmy w ubiegłorocznej zapowiedzi, gdy po raz pierwszy prezentowano ten fragment.

„MachineGames zdradza nie tylko przywiązanie do detali - kawa przelewa się w kubkach w rytm kroków - ale także dryg do opowiadania historii. Podczas sceny czujemy się całkowicie bezsilni, co rzadko zdarza się w »napompowanych« grach FPS dzisiejszych czasów.”

Poniżej znaleźć można także dziennik deweloperski, w którym dowiemy się nieco więcej o Tommym Tordssonie Björku, jednym ze scenarzystów w MachineGames.

Wolfenstein: The New Order ukaże się 23 maja, na PC, PS3, PlayStation 4, X360 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

PS5 - poradnik do konsoli

Wszystko o PlayStation 5: najważniejsze funkcje, rozwiązania problemów, porady i wskazówki.

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami