InFamous: Second Son otrzyma 19 misji - 5 godzin rozgrywki - w ramach aktualizacji

Mniejsze poprawki i usprawnienia już jutro.

Studio Sucker Punch ogłosiło, że przygotowywana na jutro aktualizacja do inFamous: Second Son wprowadza do gry nie tylko szereg poprawek, ale także pierwsze z dodatkowych misji, które zagwarantują łącznie nawet pięć godzin rozrywki.

Gracze otrzymają nową ścieżkę fabularną, zatytułowaną Paper Trail, gdzie odkryją kolejny spisek sił D.U.P. (ta nazwa nie brzmi w Polsce zbyt dobrze), w ramach 19 misji i „ekskluzywnej zawartości sieciowej”.

Projekt powstaje przy współpracy z firmą 42 Entertainment, zajmującą się rzeczywistością rozszerzoną, a całość zostanie zintegrowana ze stroną internetową enjoyyourpower.com - informuje serwis Videogamer. Kampania ukaże się w odcinkach, w okresie sześciu tygodni.

Poza opowieścią w ramach Paper Trail, swoje bonusy otrzymają posiadacze zamówień przedpremierowych. Twórcy przygotowali też szereg poprawek w poziomie trudności, zwiększyli zagęszczenie przechodniów i pojazdów oraz usprawnili oprawę graficzną.

InFamous: Second Son zadebiutuje w sklepach jutro, 21 marca, tylko na PlayStation 4. Więcej szczegółów na temat gry znaleźć można w naszej recenzji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami