Activision zakończy sprzedaż wszystkich DLC do Guitar Hero, DJ Hero i Band Hero

Dostępne tylko do 31 marca. Trwa przecena.

Activision ogłosiło, że tylko do 31 marca będzie sprzedawać dodatkowe piosenki do Guitar Hero, DJ Hero i Band Hero. Wraz z końcem miesiąca z oferty zniknie także Guitar Hero w wersji mobilnej.

Serwery wersji PlayStation 3, Wii i Xbox 360 pozostaną włączone, a wszystkie ściągnięte do tej pory dodatki będą nadal dostępne.

„Chcemy podziękować wszystkim za wsparcie Guitar Hero przez ostatnie dziewięć lat” - napisał wydawca w oświadczeniu opublikowanym na Facebooku.

„Aby uczcić społeczność, wybrane piosenki będą dostępne w cenach do 50 procent niższych, na X360, PS3 i Wii, do końca miesiąca.”

Guitar Hero oraz inne muzyczne serie Activision nie są obecnie rozwijane, a na horyzoncie nie ma nowych odsłon. Wydawca przyznał już trzy lata temu, że najnowszy tytuł nie otrzymał wystarczającego wsparcia, by podtrzymać popularność.

Skasowane Guitar Hero 7 miało podobno rezygnować ze wsparcia dla całego zespołu i skoncentrować się na nowym kontrolerze - sześciostrunowej gitarze. Projekt nigdy nie ujrzał światła dziennego.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami