Sony testuje wypożyczanie gier? - raport

Opcje pojawiły się w PlayStation Store w USA.

Sony zdaje się testować opcję wypożyczania gier na określony czas w amerykańskim oddziale cyfrowego sklepu PlayStation Store.

Stosowne opcje nie są jeszcze publicznie dostępne, ale zmodyfikowany interfejs zauważono wczoraj wieczorem - informują serwisy MP1st i PSN Stores (dzięki, VG247).

2

Użytkownicy mogą wypożyczyć tytuł na jeden, siedem lub trzydzieści dni. Wszystkie możliwości widoczne są jako darmowe - Sony zapewne nie chce przedwcześnie ujawniać cen.

Pozycja znaleziona w sklepie PlayStation 3 to japońskie Catherine, określane jako „Catherine PS Now”, co sugeruje, że za wypożyczone produkcji odpowiadać będzie właśnie usługa PS Now, rozwijana przez Gaikai.

Prawdopodobne ceny ujawniono w tym tygodniu na oficjalnej stronie tej firmy. Możliwe, że za Uncharted 3 zapłacimy 5 dol. (ok. 15 zł), a za Far Cry 3 jednego dolara więcej (ok. 18 zł).

PlayStation Now dostępne będzie w pełnej wersji latem tego roku w Stanach Zjednoczonych, na PlayStation 3 i PS4, a następnie także na PS Vita i innych urządzeniach podpiętych do Internetu, w tym na telewizorach Bravia.

1

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami