Film The Last of Us to adaptacja gry

Wkrótce kolejne DLC do trybu sieciowego.

Neil Druckmann, scenarzysta i dyrektor kreatywny w Naughty Dog potwierdził wczoraj na rozdaniu nagród BAFTA, że planowany film The Last of Us bazuje na fabule gry.

- To adaptacja historii opowiedzianej w The Last of Us - przyznał deweloper w rozmowie z serwisem IGN. - Jak daleko pójdziemy, jak przerobimy opowieść na film, biorąc pod uwagę unikatowe właściwości tego medium - tego jeszcze nie wiemy. Jesteśmy jeszcze na wczesnym etapie.

Druckmann potwierdził, że wkrótce powinno zadebiutować kolejne DLC do gry, z zawartością do trybu sieciowego. Dalsza przyszłość licencji nie jest jednak określona.

- Nie wiemy - mówił. - Sami się nad tym zastanawiamy. Zobaczymy, co się wydarzy.

The Last of Us otrzymało pięć nagród na rozdaniu brytyjskich nagród BAFTA: za najlepszą grę, najlepszą fabułę, najlepszy tytuł z gatunku przygodowych gier akcji, za efekty dźwiękowe oraz za rolę aktorską - dla Ashley Johnson w roli Ellie.

The Last of Us to nowa gra twórców przygodowej serii Uncharted - opowiada o losach dwójki bohaterów, którzy starają się przeżyć na Ziemi po tym, jak ludzkość zdziesiątkowała tajemnicza zaraza.

A może musical?

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami