Problemy z serwerami Titanfall na PC

AKTUALIZACJA: Usterki naprawione.

Aktualizacja: Respawn Entertainment informuje na Twitterze, że problemy z serwerami zostały rozwiązane, a posiadacze wersji PC nie powinni już mieć problemów z dołączeniem do rozgrywek.

*

Oryginalna wiadomość: Strzelanka Titanfall w wersji PC ma problemy z działaniem, a gracze donoszą o błędzie „503”, który całkowicie uniemożliwia rozgrywkę w produkcji wymagającej stałego połączenia z siecią.

Studio Respawn Entertainment zdaje sobie sprawę z usterki, a na stronie pomocy technicznej Electronic Arts opublikowano stosowne informacje.

„Titanfall ma obecnie problemy z połączeniem, co oznacza, że dołączenie do rozgrywki może być niemożliwe, a użytkownicy uczestniczący w meczach mogą zostać z nich wyrzuceni” - napisano w komunikacie.

„Pracujemy nad rozwiązaniem problemu i przygotujemy aktualizacje tak szybko, jak to tylko możliwe. Dziękujemy za cierpliwość.”

Gra ukazała się wczoraj w Ameryce Północnej, a usterki szybko pojawiły się w wersji Xbox One. Kłopoty rozwiązano, a Respawn zapewnia, że problemy nie miały związku z samym Titanfall.

Gra zadebiutuje w Polsce jutro.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami