Microsoft obiecuje dalszy rozwój programu Games with Gold na Xboksie 360

Firma chce sprostać oczekiwaniom.

Microsoft obiecał, że w przyszłości program Games with Gold lepiej sprosta oczekiwaniom graczy. Obecnie oferta obejmuje dwa tytuły miesięcznie, do zatrzymania na zawsze, ale użytkownicy narzekali na oferowane produkcje.

1

- Teraz co miesiąc rozmawiam z zespołem odpowiedzialnym za ten program, zajmując bardziej aktywną rolę w wyborze licencji, które udostępnimy do pobrania - mówił w rozmowie z serwisem Polygon Phil Spencer, jeden z menedżerów w oddziale Xboksa.

- Myślę, że wkrótce zobaczymy coś, co w końcu lepiej pasuje do tego, jak powinno wyglądać Games with Gold z obecnymi ograniczeniami.

Spencer wypowiedział się także na temat oferty PlayStation Plus, gdzie często pojawiają się nowe tytuły, od niedawna także na konsolę nowej generacji. Różnica polega na tym - wyjaśnia - że w programie Microsoftu gry można ściągnąć także w przyszłości, nawet po rezygnacji z abonamentu.

- Wydaje mi się, że nasza oferta, tak samo jak każdy inny system, musi przejść przez pewne kroki i ewolucję, by osiągnąć pełny potencjał - dodał.

W ofercie pojawią się także tytuły na Xbox One, ale Microsoft nie podaje jeszcze żadnych szczegółów na ten temat.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami