Ujawniono Batman: Arkham Knight

Pierwszy trailer i parę szczegółów.

Sklep internetowy GAME ujawnił pierwsze informacje na temat Batman: Arkham Knight - nowej odsłony cyklu z Mrocznym Rycerzem w roli głównej. Warner Bros. potwierdził oficjalnie, że gra zostanie wydana w tym roku i ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xbox One, także w polskiej wersji językowej (napisy).

Szczegóły z opisu produktu sugerują, że po raz pierwszy w serii jedną z opcji poruszania się po Gotham będzie jazda Batmobilem (dzięki, NeoGAF).

„W wybuchowym finale serii Arkham, Batman staje przed najtrudniejszym wyzwaniem. Strach na Wróble powraca, by zjednoczyć imponującą grupę złoczyńców i pokonać Mrocznego Rycerza raz na zawsze” - napisano w podsumowaniu.

„Batman: Arkham Knight prezentuje unikatową wizję Batmobila w wykonaniu Rocksteady, dostępnego po raz pierwszy w serii. Poza legendarnym pojazdem i cenioną rozgrywką, gracze otrzymają kompletne doświadczenie, przedzierając się przez ulice i szybując ponad całym Gotham City.

Podczas rozgrywki spotkamy między innymi Stracha na Wróble, Pingwina, Dwie Twarze czy Harley Quinn - w tą ostatnią postać wcielimy się także w szeregu wyzwań, oferowanych w ramach dodatku do zamówień przedpremierowych.

Premiera prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Za prace ponownie odpowiada studio Rocksteady.

Kolejne szczegóły ujawnia zapowiedź z magazynu Game Informer: dziennikarze czasopisma informują, że ulice Gotham znacznie poszerzono, by zmieścił się na nich Batmobile. Więcej szczegółów poznamy zapewne wieczorem, gdy cyfrowe edycje czasopisma trafią do czytelników.

3
2
1

Reklama

Skocz do komentarzy (15)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (15)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami