Dark Souls 2 na PC ukaże się 25 kwietnia

AKTUALIZACJA: Wydawca potwierdza.

Aktualizacja: Namco Bandai potwierdziło oficjalnie, że Dark Souls 2 zadebiutuje 25 kwietnia w wersji PC.

Wydawca zapewnia, że edycja na komputery osobiste otrzyma tekstury w wyższej rozdzielczości, większą liczbę klatek na sekundę oraz pełne wsparcie dla sterowania za pomocą myszy i klawiatury.

„Zdajemy sobie sprawę z wysokich oczekiwań graczy pecetowych, dlatego wraz ze studiem From Software zapewniamy, że dostarczymy użytkownikom komputerów osobistych najlepszych możliwych wrażeń” - obiecuje Mathieu Piau z Namco Bandai.

Tytuł ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru, także na PlayStation 3 i X360.

*

Oryginalna wiadomość: Dark Souls 2, RPG od From Software, ukaże się na PC w dniu 25 kwietnia - informuje serwis Siliconera.

Przedstawiciele Namco nie potwierdzają jeszcze tej informacji.

Wersja PC będzie wspierać wyższe rozdzielczości niż wydanie konsolowe. Poinformowano również, że użytkownicy będą mogli cieszyć się rozgrywką przy 60 klatkach na sekundę. Sterowanie myszką i klawiaturą ma być wygodniejsze, niż w przypadku pierwszej odsłony cyklu. Wcześniej, 14 marca, gra trafi na PS3 i Xboksa 360.

Bandai Namco wprowadzi też do sklepów edycję kolekcjonerską wydania pecetowego. W jej skład wejdą: mapa z tkaniny, album z grafikami, koszulka i dodatek Black Armour Set.

ads

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami