Whistleblower - rozszerzenie DLC do horroru Outlast zadebiutuje w kwietniu

Na PC i PlayStation 4.

Whistleblower - pierwszy dodatek do horroru Outlast ukaże się w kwietniu tego roku. Platformy docelowe to PC i PlayStation 4.

DLC opowie o wydarzeniach poprzedzających główną oś fabularną, gdy prowadzony przez gracza dziennikarz dostaje się do opuszczonego szpitala psychiatrycznego, by zbadać doniesienia na temat przeprowadzanych tam eksperymentów.

Otrzymamy także dodatkowy rozdział, rozgrywający się już po zakończeniu historii z podstawowej wersji gry. Wcielimy się w nową postać - inżyniera Weylona Parka, który jako pierwszy znalazł niepokojące informacje na temat miejsca akcji.

Weylon spędza kilka tygodni, pracując w ośrodku Mount Massive, bez możliwości kontaktu ze światem zewnętrznym. Wkrótce odkrywa prawdę na temat przeprowadzanych eksperymentów i postanawia ujawnić całą sprawę.

Horror debiutował na początku tego miesiąca, w wersji PlayStation 4 także jako jeden z tytułów dostępnych bez dodatkowych opłat w ramach PS Plus.

„Outlast nie jest grą oryginalną, zarówno w zakresie rozgrywki, jak też fabuły. Okazuje się jednak wyjątkowo satysfakcjonującym doświadczeniem. Twórcom udało się sprawić, że samo przemierzanie korytarzy potrafi wzbudzać ogromne emocje i przyspieszyć bicie serca, a to wyznacznik udanego horroru” - napisał w recenzji Mateusz.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami