Cztery nowe odsłony serii Persona doczekają się angielskiego tłumaczenia

Premiery potwierdzone obecnie tylko dla USA.

Atlus w ubiegłym roku ogłosił plany na produkcję Persona 5 - kolejnej odsłony popularnego cyklu japońskich RPG. Zapowiedziano także trzy mniejsze tytuły. Teraz potwierdzono, że wszystkie gry doczekają się angielskiego tłumaczenia i trafią do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych.

Persona Q: Shadow of the Labyrinth ukaże się w USA jesienią tego roku, tylko na Nintendo 3DS. Zadaniem graczy będzie eksploracja podziemi, a w bohaterów wcielą się postacie z Persona 3 i 4. Rozgrywka ma stanowić połączenie Etrian Odyssey i Persona.

Kolejna produkcja z jesienną premierą to Persona 4: The Ultimax Ultra Suplex Hold (znane także jako Persona 4 Arena: Ultimax), czyli kontynuacja bijatyki Persona 4 Arena, z nowymi postaciami i fabułą.

W przypadku Persona 4: Dancing All Night podano jedynie „2015”. Ten tytuł to rytmiczna produkcja na PlayStation Vita, z akcją umieszczoną wkrótce po wydarzeniach z Persona 4.

Również danie główne - Persona 5 - zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych dopiero w 2015 roku, tylko na PlayStation 3. Wydawca nie podał jeszcze większej liczby szczegółów na temat tej gry.

Seria japońskich gier RPG Shin Megami Tensei: Persona powstała w 1996 roku za sprawą Revelations: Persona. Poszczególne odsłony najczęściej nie są ze sobą związane fabularnie - wcielamy się w nastolatków, dysponujących mocą przyzwania elementów swojej osobowości - tytułowe Persona - do pomocy w walce.

Nie wiadomo jeszcze, czy wymienione wyżej gry trafią także do Europy. Poniżej nowe trailery, opublikowane z okazji ogłoszenia lokalizacji:

Persona 5

Persona 4 Arena Ultimax

Persona Q: Shadow of the Labyrinth

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami