Preordery dodatku Reaper of Souls do Diablo 3 z postacią do Heroes of the Storm

Valla the Demon Hunter.

1

Blizzard ogłosił, że gracze zamawiający przed premierą rozszerzenie Reaper of Souls do Diablo 3 otrzymają w ramach bonusu postać do Heroes of the Storm, po premierze tej darmowej strategii.

Dodatkowa bohaterka to Valla the Demon Hunter, wzorowana na jednej z klas postaci z najnowszego Diablo.

„Zauważcie, że Heroes of the Storm jest jeszcze na wczesnym etapie produkcji i nie znamy daty premiery, ale wyczekujcie ogłoszeń na oficjalnej stronie” - zauważa producent w notce na Battle.net. Preorder nie gwarantuje też dostępu do testów beta lub alpha.

To nie wszystkie dodatki dla zamawiających przed premierą. Wcześniejsze wydanie pieniędzy nagradzane będzie także skrzydłami Wings of Valor, umożliwiającymi wezwanie świecącego gadżetu na plecy prowadzonej postaci.

Jeśli zdążyliśmy już zamówić Reaper of Souls, nie trzeba się obawiać - dostaniemy oba bonusy. Wings of Valor wysyłane będą już 20 marca, na pięć dni przed premierą rozszerzenia.

Dzisiaj informowaliśmy już o planowanej aktualizacji 2.0.1 do Diablo 3. Więcej szczegółów na temat Heroes of the Storm znaleźć można w naszej zapowidzi.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami