Twórcy Wolfenstein: The New Order stawiają na większe mapy i dynamiczną rozgrywkę

Nowe fragmenty z gry.

Eurogamer opublikował materiał wideo na temat strzelanki Wolfenstein: The New Order, zawierający obszerne fragmenty rozgrywki.

Akcja rozpoczyna się nietypowo - od zestrzelania kilku należących do nazistów samolotów, za pomocą pokładowego działa. Wkrótce BJ Blazkowicz wkracza na plażę, gdzie pod ostrzałem artylerii walczy z gigantycznymi robotami.

Następnie widzimy krótki fragment walki wręcz, gdy bohater eliminuje wrogów z ukrycia, ciosami nożem. Widać także menu gry, gdzie umieszczono między innymi perki - nowość w serii. Prowadzoną postać rozwiniemy w czterech drzewkach umiejętności: od skradania do wyburzania.

Eksterminując nazistów, w ręce chwycimy także dwie bronie na raz, a twórcy nie narzucają ograniczeń - możemy na przykład dzierżyć dwa karabiny snajperskie.

Z zapowiedzi dowiadujemy się też, że twórcy postawili nie tylko na wąskie korytarze, ale także na bardziej otwarte lokacje, gdzie gracz będzie mógł wybrać własną ścieżkę. Oczywiście, nie zabraknie także i zamkowych komnat, pełnych sekretów do znalezienia, złotych kielichów do zagrabienia i obrazów do przesunięcia.

Wolfenstein: The New Order ukaże się 23 maja, na PC, PS3, PlayStation 4, X360 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (16)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (16)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami