Rozpoczęła się Operacja Phoenix w strzelance Counter Strike: Global Offensive

Biorąc udział w akcji, gracze pomogą twórcom najlepszych map.

Rozpoczęła się Operacja Phoenix, dzięki której twórcy najlepszych map do gry Counter Strike: Global Offensive będą mogli otrzymać pieniężne wynagrodzenie.

op
To, co gracze lubią najbardziej

Zasady akcji są proste - chętni mogą kupić specjalny bilet, który wyceniono na 2 euro, czyli ok. 9 zł. Zagwarantuje on dostęp do rankingowych rozgrywek na oficjalnych serwerach z ośmioma wybranymi mapami zaprojektowanymi przez użytkowników. Gracze otrzymają też specjalną odznakę oraz zyskają szansę na zdobycie nowych kamuflaży broni.

Zebrane w ten sposób fundusze zostaną przeznaczone dla twórców najlepszych lokacji.

Warto dodać, że wszyscy użytkownicy Counter Strike: Global Offensive będą mogli przetestować nowe mapy za darmo, tyle, że nie na serwerach oficjalnych.

Operacja Phoenix zakończy się na początku czerwca, a udział w niej mogą wziąć tylko użytkownicy wersji gry na PC i komputery Mac. Więcej szczegółów na temat akcji można znaleźć na jej oficjalnej stronie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami