Octodad: Dadliest Catch opóźnione na PS4

Twórcy myślą o wersji Xbox One.

Nietypowa gra zręcznościowa Octodad: Dadliest Catch ukaże się na konsoli PlayStation 4 z opóźnieniem - w kwietniu. Pierwotnie planowano premierę w marcu.

Przygody ośmiornicy w przebraniu są już dostępne na PC, Maca i Linux, od stycznia tego roku. Deweloperzy chcą się upewnić, że niezależna produkcja „działa najlepiej jak to możliwe i jest stabilna” na najnowszej konsoli Sony.

W serwisie społecznościowym Twitter poruszono także temat ewentualnej konwersji na konsolę Xbox One. „Obecnie się tym nie zajmujemy. Jesteśmy zainteresowani, ale jeszcze nie zdecydowaliśmy” - napisano z oficjalnego konta gry. Nie ma żadnych planów dla Wii U.

Octodad: Dadliest Catch to sequel darmowego projektu, stworzonego przez studentów z uniwersytetu DePaul University w Chicago w 2010 roku.

Głównym bohaterem w humorystycznej produkcji jest ośmiornica, udająca standardowego członka rodziny. Robimy zakupy, prowadzimy dzieci do szkoły, gotujemy posiłki i sprzątamy mieszkanie, ale problemem jest sterowanie i opanowanie macek - każdą z nich kierujemy oddzielnie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami