Japonia szykuje się na premierę PS4

Przed siedzibą Sony tworzy się już kolejka.

Premiera konsoli PlayStation 4 odbędzie się w Japonii jutro, ale już teraz przed oficjalnym sklepem formują się kolejki. Jedna, wybrana losowo osoba z tłumu zbierającego się przed siedzibą producenta otrzyma specjalny zestaw.

1
Za czym kolejka ta stoi?

Niektórzy fani przyznają, że okupują wejście do siedziby SCE już od 19 lutego. Trzydziestu pierwszych graczy otrzyma losy, a jeden szczęśliwiec z tej grupy dostanie wspomniany „First Limited Pack”, czyli konsolę razem z Knack i PS Camera. Trzeba przyznać, że nie jest to zbyt hojna oferta.

Na wieczór zaplanowano specjalną imprezę premierową, na której pojawią się między innymi szef Sony Computer Entertainment - Andrew House, zarządzający firmami deweloperskimi Sony - Shuhei Yoshida, twórca serii Metal Gear Solid - Hideo Kojima oraz deweloperzy odpowiedzialni za Final Fantasy i Yakuzę. Transmisję będzie można oglądać na oficjalnej stronie.

Recenzje wszystkich tytułów startowych opublikował już popularny japoński magazyn Famitsu. Na najlepszą ocenę - 39/40 - zasłużyła Yakuza: Ishin. Na następnych miejscach Dynasty Warriors 8: Xtreme Legends i Tomb Raider z 37/40. Najniżej oceniono Knack - 28/40 (dzięki, Gematsu).

Sony przygotowało także trzy zwiastuny, prezentujące pełną listę tytułów startowych, ale widać także fragmenty Wiedźmina 3, Watch Dogs czy Final Fantasy 15.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami