Klany i społeczności w Reaper of Souls

Nowe opcje społecznościowe Diablo 3.

Twórcy pierwszego dodatku do Diablo 3 opublikowali informacje na temat klanów i społeczności - nowych opcji, jakie znajdziemy w Reaper of Souls.

Klany mogą liczyć maksymalnie 120 osób, a oficerowie będą zarządzali kalendarzem i planowali wspólne „wypady na potwory”. Aby dołączyć, wymagane będzie zaproszenie.

1
Wyszukiwarka społeczności

Każdy może założyć klan, a w planach są także wyszukiwarki i narzędzia ułatwiające znalezienie odpowiedniej grupy. Więcej szczegółów znaleźć można na oficjalnym blogu lub na serwerach testowych, gdzie nowe opcje są obecnie testowane.

Większe i bardziej otwarte zbiorowiska graczy to społeczności, zachęcające do wspólnej rozgrywki i rozmów. Limit liczby członków będzie tutaj „niemal nieograniczony”, a każdy zainteresowany może dołączyć do wielu takich grup.

Zarówno klany jak i społeczności otrzymają dedykowane kanały na czacie, a osobne środki komunikacji przewidziano dla oficerów, na wzór podobnego systemu z World of Warcraft.

Diablo 3: Reaper of Souls ukaże się 25 marca na PC i Maca, a później także na PlayStation 4, w zestawie z podstawową wersją gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Far Cry 6 bez ray tracingu na konsolach - opcja dostępna tylko na PC

Na platformach PlayStation i Xbox liczy się wydajność.

Deathloop - Poradnik, Solucja

Jak zacząć, rozgrywka, walka, opis przejścia i tropy - poradnik do Deathloop.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami