Kingdom Come: Deliverance - godzina z grą

Zapis prezentacji średniowiecznego RPG.

Czeskie studio Warhorse prezentowało wczoraj wszystkim zainteresowanym rozgrywkę w średniowiecznym RPG Kingdom Come: Deliverance, czego efektem jest niemal godzinny materiał wideo.

Film okraszony jest komentarzem jednego z producentów. Pokaz zaczyna się od miasta w menu głównym, a następnie deweloper wkracza do rozgrywki. Całość nie jest oczywiście dokończona, nie dopracowano zwłaszcza animacji twarzy.

Obserwujemy sielankowy krajobraz wsi, zmierzając do pobliskiej warowni, gdzie ocenić możemy przygotowywany przez twórców system dialogów - raz wybrana w rozmowie opcja nie może być zmieniona, co może na stałe wpłynąć na relacje z bohaterem niezależnym.

Po odwiedzinach u lokalnego lorda ruszamy na zakupy, podziwiając system ekwipunku. W kuźni widzimy jedną z mini-gier - ostrzenie posiadanego miecza.

Deweloper wskakuje na konia i przemierza zielone krajobrazy, po czym sprawdza miejsce zbrodni, by wkrótce przeprowadzić walkę w lesie. Całość kończy się prezentacją kilku efektów graficznych, bazujących na możliwościach silnika CryEngine.

Na Kickstarterze, gdzie trwa zbiórka pieniędzy na Kingdom Come: Deliverance, zdołano pozyskać już niemal 950 tys. funtów. Do końca kampanii pozostało 35 godzin, a osiągnięcie miliona oznacza dodanie do gry psa-towarzysza, więc wpłata powinna być obowiązkiem każdego obywatela.

Produkcja już teraz wygląda na całkiem zaawansowaną, ale pierwszy odcinek ukaże się dopiero pod koniec 2015 roku. Platformy docelowe to PC i konsole nowej generacji.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami