Dostęp do bety Doom z przedpremierowymi zamówieniami Wolfenstein: The New Order

Wolfenstein - premiera 23 maja. Jest też trailer.

1
I'm back

Doom żyje i ma się dobrze: dostęp do testów beta tej strzelanki otrzymają gracze składający przedpremierowe zamówienia na Wolfenstein: The New Order - ogłosiła Bethesda.

Nie wiadomo nic więcej na temat nowego projektu id Software. Wydawca odnosi się do gry tylko jako „następny Doom”, bez cyfry w tytule, co może oznaczać całkowity restart serii.

Ogłoszono także, że Wolfenstein: The New Order od studia MachineGames zadebiutuje 23 maja na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One i Xbox 360, więc testy beta powinny wystartować wkrótce potem.

Kod do testów znajdziemy w pudełku z grą, do wykorzystania na stronie wolfenstein.com/doom. Obecnie nie ma planów na otwartą betę.

Opublikowano również nowy zwiastun przygód Blazkowicza, poniżej.

Długie oczekiwanie na Doom jest wynikiem skasowania ostatniej wersji projektu. W kwietniu ubiegłego roku Bethesda potwierdziła, że rozpoczyna od nowa, by sprostać oczekiwaniom fanów.

- To nie była tylko jedna rzecz - mówił cztery miesiące później szef id Software, Tim Willits. - Nie chodziło tylko o oprawę graficzną czy programowanie. Każda gra ma duszę. Każda gra ma ducha. Podczas grania w Rage, czułeś tego ducha - wyjaśniał.

- A Doom 4 nie miał tego elementu, nie miał duszy, osobowości. Cierpiał za to na schizofrenię, lekki kryzys osobowości. Nie było jednak pasji i duszy, które charakteryzują gry id Software. Każde wie, jakie odczucia towarzyszą grze w Doom, ale trudno to opisać słowami.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami