Halo 5 w 2015 roku - mówi aktor podkładający głos pod Master Chiefa

W tym roku zobaczymy Halo 2 Anniversary Edition.

Steve Downes, aktor podkładający głos pod Master Chiefa w popularnej serii strzelanek zdradził, że Halo 5 zobaczymy najpewniej dopiero w przyszłym roku, a w 2014 r. zagramy tylko w Halo 2 Anniversary Edition.

- Wydaje mi się, że nie ma co robić planów związanych z Halo 5. W tym roku nie spodziewam się niczego poza Halo 2 w wersji rocznicowej [ang. anniversary] - przyznał Downes w rozmowie z serwisem GameZone.

Ten komentarz zdaje się potwierdzać wcześniejsze doniesienia użytkownika forum dyskusyjnego NeoGAF, gdzie także ujawniono plany Microsoftu.

Wcześniej w tym miesiącu anonim ujawnił nieoficjalnie, że Halo 2 Anniversary Edition ukaże się w dwóch wersjach: Collector's Edition z dostępem do testów Halo 5 oraz War Collection, w którym dodatkowo znajdą się także porty Halo 3 i Halo 4 na Xbox One.

Doniesienia podsycił w ubiegłym tygodniu sam Phil Spencer, szef Microsoft Studios. „Nigdy nie nudzą mnie pytania o nasze plany” - napisał na Twitterze. „Ale nie zawsze mogę odpowiedzieć, ponieważ potrzebujemy wiadomości na imprezy. Halo 2 to dobra gra...”

„Poza potwierdzeniem, że podróż Halo na Xbox One rozpocznie się w 2014 roku, nie mamy żadnych ogłoszeń związanych z określonymi tytułami” - napisał Microsoft w oświadczeniu dla Eurogamera.

W tym roku wypada 10 rocznica premiery Halo 2. Czyżby „rozpoczęcie podróży Halo na Xbox One” to właśnie nowa wersja tej odsłony serii?

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami