Wyniki konkursu The Last of Us: Left Behind

Plus prezentacja najlepszych prac.

To był pierwszy tego typu konkurs na Eurogamer.pl. Jesteśmy więc bardzo szczęśliwi, że tak wiele osób zdecydowało się wysłać pracę konkursową. Dziękujemy bardzo!

Najpierw spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybraliśmy pierwszą trzydziestkę. Było to jedynie wprowadzenie do trudnego zadania, które czekało nas potem. Po długich naradach wybraliśmy dziesięć najlepszych prac, a potem przyszła pora na wskazanie tej najlepszej. Cóż, nie było to łatwe, bowiem trzej autorzy zrobili na nas największe i prawie że równe wrażenie.

Ostatecznie więc zdecydowaliśmy się przyznać nie tylko pierwsze miejsce, ale również drugie i trzecie. Natomiast siedem pozostałych prac zostało wyróżnionych.

Czas na ogłoszenie wyników. Wszystkim serdecznie gratulujemy i jeszcze raz dziękujemy!

PS. Skontaktujemy się ze zwycięzcami drogą mailową.

I miejsce

Pierwsze miejsce dla Piotra, który przesłał dwie bardzo interesujące prace, z czego jedna zauroczyła nas w sposób szczególny. Piotr otrzymuje roczny abonament PlayStation Plus, koszulkę, kod na dodatek Left Behind, wersję prasową The Last of Us oraz kubek Eurogamera.

13
Piotr Czerniel

-

II miejsce

Nie planowaliśmy drugiego miejsca, ale praca Kacpra zasłużyła na więcej niż wyróżnienie. Kacper otrzymuje dodatek Left Behind i koszulkę. Dzięki uprzejmości Sony, otrzyma również 3-miesięczny abonament PS Plus, a od nas kubek Eurogamera.

08
Kacper Tomaszewski

-

III miejsce

Trzeciego miejsca również nie planowaliśmy, jednak także praca Jacka, ze względu na interesującą koncepcję i wykonanie, zasługuje na odrobinę więcej niż wyróżnienie. Jacek oprócz kodu na Left Behind i koszulki otrzyma od nas kubek Eurogamera.

18
Jacek Łupieński

-

7 wyróżnionych prac

A teraz czas na prace, które wyróżniły się spośród wszystkich nadesłanych na konkurs zgłoszeń. Wszyscy wyróżnieni otrzymują kod na Left Behind oraz koszulkę!

28
Paweł Kot
26
Natalia Kuliszewska
01
Sebastian Zet
03
Hubert Kubicki
15
Krzysztof Ociepka
21
Łukasz Smyczek

-

Wyróżnienie za poczucie humoru:

Nasz Daniel na co dzień zajmuje się działem informacyjnym. Nic więc dziwnego, że jako jedyny dostrzegł ukryty przekaz niniejszej pracy...

19
Dairumz

Reklama

Skocz do komentarzy (14)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (14)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami