Studio Bungie ujawnia Shrike - pojazd gracza w sieciowej strzelance Destiny

Prawie jak „Gwiezdne wojny”.

Studio Bungie opublikowało pierwsze informacje i obrazki przedstawiające Shrike - środek transportu dla graczy w sieciowej strzelance Destiny.

W aktualizacji na oficjalnej stronie twórcy opisują pojazd jako „lśniący, zwinny i szybki”. Całość przypomina nieco słynne speeder bike z uniwersum „Gwiezdnych wojen”, z główną rolą podczas pościgu na planecie Endor.

„Możliwość wezwania pojazdu na życzenie zamienia ciebie i twoich znajomych w futurystyczny gang motocyklowy” - uważa grafik Tom Doyle. „Przemieszczanie się z punktu A do punkt B powinno być zabawą, a nie opcją w menu.”

Wraz z postępami w rozgrywce posiadany Shrike będzie mógł być ulepszany, a trzy opcje kolorystyczne różnią się w zależności od klasy postaci - Łowcy, Titana lub Warlocka.

Bungie ma jeszcze kilka pojazdów do ujawnienia. Testy Destiny w wersji beta powinny rozpocząć się latem tego roku, z premierą pełnej gry we wrześniu. Tytuł potwierdzono obecnie na konsole PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

1
2

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami