Final Fantasy 14 - pierwsza faza otwartych testów wersji na PS4 rozpocznie się 22 lutego

Potrwa ponad tydzień. 

Przedstawiciele Square Enix poinformowali, że odbędą się dwie fazy otwartych testów gry MMO Final Fantasy 14: A Realm Reborn na PlayStation 4. Pierwsza rozpocznie się 22 lutego, potrwa do 3 marca.

Druga faza będzie krótsza, odbędzie się w dniach 4-7 kwietnia. Każdy posiadacz nowej konsoli Sony będzie mógł wziąć udział w testach. Postacie stworzone w drugim etapie bety będzie można przenieść do finalnej wersji, która trafi na PS4 już 14 kwietnia.

Wszyscy posiadacze MMO na PS3 będą mogli skorzystać z opcji transferu, która umożliwi im pobranie wersji na PlayStation 4 bez żadnych opłat. Warto zaznaczyć, że zmiana platformy uniemożliwi późniejszy dostęp do wydania na konsolę poprzedniej generacji.

Wydanie na PS4 zaoferuje ulepszoną oprawę graficzną, rozdzielczość 1080p, możliwość skorzystania z opcji PS Vita Remote Play oraz dzielenia się fragmentami rozgrywki przy użyciu funkcji Share. Co ciekawe, projektanci umożliwią także rozgrywkę na PS4 z użyciem myszy i klawiatury.

Gra jest już dostępna na PC i PS3 od sierpnia ubiegłego roku.

„A Realm Reborn jest zupełnym przeciwieństwem tego, czym trzy lata temu było Final Fantasy XIV. Square Enix udało się przekuć ówczesną porażkę w solidną grę MMO RPG, która pomimo wielu oklepanych schematów ma własny charakter” - możecie przeczytać w naszej recenzji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami