Strzelanka The Division współtworzona przez projektantów Driver: San Francisco

Ubisoft Reflections pomaga zespołowi z Massive już od kilku miesięcy.

Sieciowa strzelanka The Division nie jest produkowana wyłącznie przez deweloperów z Massive. Projekt współtworzą pracownicy angielskiego studia Ubisoft Reflections, odpowiedzialni między innymi za grę Driver: San Francisco - informuje Develop.

Pauline Jacquey, dyrektor zarządzający w Reflections, powiadomiła, że The Division zajmuje się „około 40 procent wszystkich pracowników”.

- Pracujemy nad wszystkimi systemami: nad postaciami, przeciwnikami, podstawowymi mechanizmami RPG, nad tworzeniem Manhattanu, sieciowymi elementami - powiedziała Jacquey. - Nasz wkład jest więc naprawdę znaczący.

Według przedstawicielki Ubisoft Reflections, studio Massive opracowało samodzielnie wstępny koncept The Division. Współpracę nawiązano, gdyż obydwa zespoły wyraziły taką ochotę. Ubisoft nie wydało żadnych poleceń w tej sprawie. Angielskie studio pomaga Szwedom z Massive już od kilku miesięcy.

The Division ma zadebiutować pod koniec roku. Trafi na PlayStation 4, Xbox One i na PC. W grze trafimy do Nowego Jorku po epidemii tajemniczego wirusa. Twórcy stawiają na rozbudowane elementy RPG i obiecują, że będziemy mogli pograć także w samotności.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami