Wskaźnik stanu baterii kontrolera i informacje o dysku twardym w aktualizacji Xbox One

Oraz możliwość podpięcia klawiatury.

Microsoft na 11 lutego zapowiedział pierwszą aktualizację oprogramowania Xbox One. Posiadacze konsoli otrzymają między innymi wskaźnik stanu baterii kontrolera oraz dokładne dane na temat miejsca dostępnego na dysku twardym.

„Łatka zostanie dostarczona do konsumentów logujących się na Xbox One” - czytamy na blogu popularnego Majora Nelsona. „Zawiera wiele nowych usprawnień, w tym sporo ułatwień dla deweloperów tworzących aplikacje i gry.”

Do tego dochodzi zwiększenie stabilności, poprawa „doświadczenia użytkownika” oraz „dalsze usprawnienia w sterowaniu głosowym za pomocą Kinecta”. Kolejna nowość to możliwość podpięcia klawiatury przez USB.

Największe innowacje to jednak wspomniana ikona zużycia baterii oraz dane na temat wolnej przestrzeni na dysku twardym, na co czekano od premiery. Posiadacze Xbox One będą mogli także ustalać kolejkę instalacji, a gry i aplikacje podzielono na osobne listy, dla łatwiejszego nawigowania.

Już teraz producent zapowiada, że na 4 marca zaplanowano kolejną aktualizację, związaną z premierą strzelanki Titanfall - w tym nowy system tworzenia grup do rozgrywek sieciowych.

2
Wskaźnik stanu baterii w prawym dolnym rogu

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami