Mad Moxxi and the Wedding Day Massacre następnym DLC do Borderlands 2

W sam raz na walentynki.

Studio Gearbox ogłosiło kolejną porcję DLC do kooperacyjnej strzelanki Borderlands 2 - Mad Moxxi and the Wedding Day Massacre.

1

Walentynkowe rozszerzenie zadebiutuje 11 lutego, wycenione na 3 dol. (w Polsce ok. 13 zł). Dodatek jest czwartą częścią serii Headhunter i zapewnia walkę z nowym bossem oraz bonusową skórkę za pokonanie przeciwnika każdą z klas postaci.

Fabuła DLC opowie kolejny rozdział konfliktu między rodzinami Hodunk i Zaford, znanymi już z podstawowej kampanii fabularnej - ujawnia serwis IGN. Tym razem w planach jest jednak ślub, a gracze muszą znaleźć składniki do miłosnej mikstury, którą przyrządza Moxxi.

Twórcy potwierdzili jednocześnie, że piąta część serii DLC Headhunter zadebiutuje w kwietniu, pod tytułem Sir Hammerlock and the Son of Crawmerax. Będzie to ostatni dodatek do Borderlands 2, które wydano we wrześniu 2012 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami