Modyfikacja wyglądu postaci w Kingdom Come: Deliverance

Rycerze założą kilka warstw ubrania i zbroi.

Twórcy ze studia Warhorse opublikowali nowy materiał wideo związany ze średniowiecznym RPG Kingdom Come: Deliverance. Tematem filmu jest modyfikacja wyglądu postaci.

Gracze będą mogli dokładnie ustalić wysokość, wagę i kształt sylwetki bohatera. Tworząc postać wybierzemy też jedną z wielu dostępnych fryzur oraz twarzy. Kreator postaci przypomina pod względem możliwości te znane z gier MMO.

Na wygląd rycerzy wpłynie też wyposażenie, którego w grze znajdzie się szesnaście rodzajów. Projektanci podkreślają, że możliwe będzie ubieranie wielu warstw odzieży i zbroi. Ciężko opancerzony wojownik założy więc koszulę, kamizelkę, kolczugę i zbroję płytową, a na wierzch narzuci dodatkowo płaszcz podkreślający jego status społeczny.

Twórcy Kingdom Come postanowili postawić na autentyzm i odciąć się od fantasy. Gra zabierze nas do czasów średniowiecznych, nie spotkamy tam jednak smoków, demonów i magów.

„Chcemy zaproponować mocną opowieść w czasach późnego średniowiecza, wskrzeszonym do życia w pełnej chwale. Czym więc jest Kingdom Come: Deliverance? Można pomyśleć o tej grze jak o Braveheart: The Game. Majestatyczne zamczyska, okuci rycerze, wielkie, otwarte bitwy i polityczna intryga w rozległym świecie” - napisali projektanci w opisie gry.

W serwisie Kickstarter trwa zbiórka funduszy na projekt, zakończy się za 17 dni. Produkcja ma już na swoim koncie 607 tys. funtów. Pełna wersja gry zadebiutuje pod koniec 2015 roku, trafi na PC, Maca i konsole nowej generacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz dołączył do nas w 2013 roku. Zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami