Konkurs The Last of Us: Left Behind

AKTUALIZACJA: Zakończyliśmy przyjmowanie prac konkursowych. Jutro wyniki.

AKTUALIZACJA: Zakończyliśmy przyjmowanie prac konkursowych. Ogłoszenie wyników już jutro.

-

Left Behind to fabularny dodatek do gry The Last of Us, wydanej w czerwcu ubiegłego roku na PlayStation 3. Akcja rozgrywa się przed wydarzeniami znanymi z podstawowej wersji gry. Wcielamy się w Ellie, która wraz z przyjaciółką Riley przemierza opuszczone centrum handlowe. Twórcy zapowiedzieli, że będzie to jedyne rozszerzenie fabularne, a następnie prace zostaną skierowane w stronę trybu multiplayer.

konkurs ps plus
Roczny PS Plus to jedna z głównych nagród w konkursie

Premiera dodatku - 14 lutego - to świetna okazja, abyśmy poznali kreatywność, drzemiącą - a jakże! - w sercach i umysłach naszych Czytelników. Zapraszamy więc do udziału we wspólnej zabawie, w której do wygrania znajduje się roczny abonament PS Plus, 10 kodów na Left Behind, 10 koszulek Left Behind, a dla zwycięzcy - w razie czego - prasowa wersja The Last of Us (nieużywana, rzecz jasna!).

Co trzeba zrobić?

„Wystarczy” przygotować fikcyjny plakat do The Last of Us: Left Behind. Technika całkowicie dowolna. Będziemy zwracać uwagę przede wszystkim na pomysłowość, choć walory estetyczne także mają znaczenie.

Zaskoczcie nas! Możecie wymyślić hasło reklamowe (albo i nie), wykorzystać oficjalne obrazki z dodatku, ale równie dobrze może ponieść Was wyobraźnia i wykonacie plakat tak absurdalny, że aż wspaniały. Wszystko zależy od Was!

  • Prace należy wysyłać na adres: konkurs@eurogamer.pl
  • Termin zakończenia przyjmowania prac: środa, 12 lutego 2014 roku, godz. 12:00
  • Ogłoszenie wyników: czwartek, 13 lutego 2014 roku
  • Format: plik graficzny, najlepiej jpg, rozmiar dowolny, waga do 10 MB
  • Jedna osoba może zgłosić maksymalnie trzy prace
koszulka left behind
Koszulka z kolekcji „zima / lato”, pasuje do wszystkiego

Nagrody

  • I miejsce: roczny abonament PS Plus, dodatek Left Behind, koszulka Left Behind oraz edycja prasowa podstawowej wersji gry The Last of Us
  • Przyznamy 9 wyróżnień - każda wyróżniona osoba otrzyma dodatek Left Behind oraz koszulkę

Pozostałe informacje

Miejsce pierwsze oraz wyróżnienia wybierzemy spośród wszystkich nadesłanych prac (jeśli autor nadesłał więcej niż jedną pracę, pod uwagę weźmiemy tę najlepszą). W zabawie nie mogą uczestniczyć pracownicy i współpracownicy Eurogamer Network, oraz ich (cudowne) rodziny.

Przesyłając pracę wyrażasz zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska oraz na nieodpłatną publikację pracy na naszych łamach oraz na naszych profilach społecznościowych. Partnerem konkursu jest Sony.

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami