Dark Souls 2 jednak z DLC?

Wszystko zależy od fanów - mówi producent.

Pomimo wcześniejszych zapewnień, że twórcy Dark Souls 2 nie mają planów na dodatki DLC do gry, producent Takeshi Miyazoe przyznał w ostatnim wywiadów, że ostateczna decyzja w tej kwestii zależeć będzie od zainteresowania fanów.

- Ponownie, wszystko sprowadza się do opinii graczy - wyjaśnił deweloper ze studia From Software w wywiadzie z serwisem OXM. - Obecnie koncentrujemy się na dokończeniu tego, co mamy. Myślę jednak, że są kolejne kroki, które możemy wykonać, by rozszerzyć Dark Souls 2.

- Nie jestem jeszcze gotowy, by zachęcić do oczekiwania na dalsze informacje, ale na pewno jest w tym potencjał.

Takie komentarze producenta gry oznaczają zmianę podejścia w porównaniu z grudniem ubiegłego roku.

- Nie oczekujemy żadnych DLC dla Dark Souls 2, ponieważ chcemy wydać całą grę, pełne doświadczenie, dla fanów kupujących tytuł w dniu premiery - mówił wtedy Miyazoe.

- Przygotowaliśmy dodatkową zawartość dla Dark Souls, ale w przypadku nowej gry nie jest to raczej rozważane. Kupujący grę w dniu premiery będzie się bawił równie dobrze, co pozostali.

Dark Souls 2 ukaże się 14 marca na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360, a później także na PC. Amerykański Amazon przy cyfrowej wersji na komputery osobiste podaje datę 31 maja, ale te informacje należy traktować zapewne jako zapobiegawczą spekulację ze strony sklepu.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami