Octodad: Dadliest Catch z trybem kooperacji

Dla dwóch lub czterech graczy - każdy pokieruje oddzielną parą macek bohatera.

Octodad: Dadliest Catch zaoferuje możliwość rozgrywki ze znajomymi - informuje Polygon. Lokalna kooperacja dostępna będzie na wszystkich platformach.

Głównym bohaterem w humorystycznej produkcji jest ośmiornica, udająca typowego członka rodziny. Robimy zakupy, prowadzimy dzieci do szkoły, gotujemy posiłki i sprzątamy mieszkanie, problemem jest jednak sterowanie i opanowanie macek - każdą z nich kierujemy oddzielnie.

W kooperacji, dwóch lub czterech graczy nie przejmie kontroli nad osobnymi postaciami, lecz wspólnie pokierują głównym bohaterem. Każdy zajmie się sterowaniem inną parą kończyn.

Gra zaoferuje też specjalny tryb „Ruletki” dla czterech osób. Po wykonaniu każdego zadania wszystkim użytkownikom zostanie przyporządkowana nowa macka i sami będą musieli zorientować się, którą sterują.

Octodad: Dadliest Catch ukaże się 30 stycznia w sprzedaży cyfrowej na PC, Maca i Linux. Gra trafi też na PlayStation 4, wersja konsolowa zadebiutuje w marcu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami