Respawn potwierdza doniesienia o testach wersji beta Titanfall na PC i Xbox One

Wersję gry na X360 produkuje inne studio.

Vince Zampella, współzałożyciel studia Respawn Entertainment potwierdził na Twitterze, że strzelanka Titanfall przejdzie przez fazę testów beta przed premierą, na PC i Xbox One.

Nie podano jeszcze, czy podobnie będzie także w przypadku wersji X360. Nie znamy też daty startu. Więcej szczegółów twórcy planują podać w nadchodzących dniach.

1

Zampella postanowił odpowiedzieć w ten sposób na część nieoficjalnych informacji, które pojawiły się wczoraj we francuskim serwisie Xboxgen. Opublikowano plakat promocyjny, z którego wynika, że testy odbędą się w dniach 14 - 19 lutego, także na X360, ale jedynie w przypadku zamówień w konkretnych sklepach.

Dowiedzieliśmy się także, że za prace nad wersją na starszą konsolę Microsoftu odpowiada zewnętrzne studio - Bluepoint Games.

Bluepoint z Teksasu zajmuje się głównie konwersjami i nowymi wersjami produkcji na konsole PlayStation, odpowiadając między innymi za God of War Collection czy The Ico & Shadow of the Colossus Collection na PS3, a ostatnio także za Flower na PS4 i PS Vita.

Pełna wersja debiutanckiej strzelanki Respawn Entertainment ukaże się 13 marca.

Reklama

Powiązane materiały

ArtykułPS5 - premiera, wygląd, cena

Kiedy w sprzedaży, ile będzie kosztować.

ArtykułNajlepsze seriale HBO GO - Ranking 2020

Lista najlepszych oryginalnych - i nie tylko - produkcji HBO.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami