Sony Online Entertainment planuje nowe MMO „dla fanów Star Wars Galaxies”

AKTUALIZACJA: Ale bez licencji „Gwiezdnych wojen”.

Aktualizacja: John Smedley sprostował swoje wcześniejsze stanowisko o tytule „dla fanów Star Wars Galaxies”. Szef Sony Online Entertainment przyznał, że w produkcji znajduje się gra, która przemówi do fanów tego MMO, ale nie bazuje ona na licencji „Gwiezdnych wojen”.

„W celu wyjaśnienia: mamy nową grę, która spodoba się weteranom SWG, ale nie jest to nowa produkcja w świecie Star Wars” - napisał na Twitterze.

*

Oryginalna wiadomość: Fani wyłączonego w 2011 roku Star Wars Galaxies powinni oczekiwać kolejnej produkcji Sony Online Entertainment, która będzie przeznaczona właśnie dla nich - ujawnił przedstawiciel studia.

Informację podał szef firmy, John Smedley, podczas rozmowy z użytkownikami serwisu społecznościowego Reddit. Menedżera zapytano, co zrobiłby inaczej, gdyby otrzymał możliwość ponownego wyprodukowania jednego z nieistniejących już tytułów.

„Star Wars Galaxies” - odparł. „Wszystko zrobiłbym inaczej.” Po czym dodał: „Gracze SWG, nasz następny tytuł (jeszcze nieogłoszony) jest dedykowany dla was. Gdy zadebiutuje... możecie wrócić do domu.”

Nie wiadomo, czy Smedley ma na myśli kolejny projekt na bazie „Gwiezdnych wojen” - licencję na to uniwersum zdaje się posiadać Electronic Arts, ze swoim Star Wars: The Old Republic.

Menedżer dość niespodziewanie potwierdził także, że inne MMO - EverQuest Next - zadebiutuje również na konsoli PlayStation 4.

„Tak, absolutnie przeniesiemy EQN na PlayStation 4” - napisał w odpowiedzi na jedno z pytań. Dotychczas ogłoszono jedynie wersję PC.

Potwierdzono również, że SOE wprowadzi ujednolicony abonament dla wszystkich MMO na PC. Opłata na poziomie 15 dol. (ok. 46 zł) miesięcznie zagwarantuje dostęp do wszystkich pozycji tego studia.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami