Final Fantasy 14: A Realm Reborn dostępne na PlayStation 4 od 14 kwietnia

Dwa nowe dodatki w wersji kolekcjonerskiej.

Podczas kolejnej odsłony imprezy „listy od producenta”, Square Enix potwierdziło, że Final Fantasy 14: A Realm Reborn zadebiutuje na konsoli PlayStation 4 już 14 kwietnia. Wcześniej jako datę premiery podawano jedynie kwiecień.

Serwis DualShockers informuje, że informację ujawnił producent Naoki Yoshida. Zamówienia przedpremierowe będzie można składać jeszcze dzisiaj.

Gracze otrzymają także możliwość zakupu wersji kolekcjonerskiej, zawierającej dodatki z podobnych odsłon wydanych już na PS3 i PC. Kolejne bonusy to wierzchowiec Fat Chocobo oraz towarzysz Wind-up Moogle - te same nagrody dostaną posiadacze „kolekcjonerek” na komputerach osobistych i PlayStation 3.

Potwierdzono także znane już informacje - 22 lutego rozpoczną się testy wersji beta, otwarte dla wszystkich posiadaczy PlayStation 4 na całym świecie.

Final Fantasy 14: A Realm Reborn to nowa wersja MMO, które zadebiutowało w 2010 roku. Wprowadzone zmiany i poprawki to między innymi nowy silnik, usprawniony interfejs i zupełnie inna linia fabularna.

1
Chocobo, koniec z czekoladkami. Fot.: DualShockers.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami