Sony przygląda się doniesieniom o błędzie „CE-34878-0” na PlayStation 4

Znikają zapisane stany gier.

Sony potwierdziło w odpowiedzi na zapytanie Eurogamera, że zdaje sobie sprawę z doniesień o tajemniczym błędzie, rzekomo powodującym awarie zapisanych stanów gier.

1

Posiadacze PlayStation 4 skarżą się na raporty o błędzie „CE-34878-0”, zaraz po tym jak zapisy z największych tytułów stają się niezdatne do użytku.

„Zdajemy sobie sprawę z tych przypadków i dziękujemy za cierpliwość podczas gdy badamy sprawę” - napisał przedstawiciel Sony.

Serwis IGN znalazł 36-stronicowy temat na oficjalnym forum dyskusyjnym, gdzie użytkownicy opisują swoje problemy z tajemniczą plagą CE-34878-0.

Gracze wymieniają szerokie spektrum produkcji, w tym Battlefielda 4, Fifę 14, Call of Duty: Ghosts, NBA 2K14 czy Assassin's Creed 4: Black Flag. Tak duża rozbieżność producentów i wydawców zdaje się sugerować, że problem leży po stronie sprzętu, a nie oprogramowania.

„Straciłem 40 godzin w Assassin's Creed 4: Black Flag” - narzeka użytkownik o pseudonimie „kickson123”. „Nie chcę spędzać przy grze kolejnych 40 godzin, jeśli ta sama sytuacja ma się powtórzyć. Mam konto w PSN i spodziewałem się, że moje zapisy będą w stu procentach bezpieczne. Jestem obecnie bardzo zawiedziony.”

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami