Dead Rising 3 najpopularniejszym tytułem ekskluzywnym Xbox One w USA

Przed Forzą 5 i Ryse.

Aaron Greenberg, jeden z menedżerów Microsoftu odpowiedzialnych za Xbox One opublikował na Twitterze dokładne wyniki sprzedaży kilku ekskluzywnych tytułów na nowej konsoli.

Dane związane są z opublikowanym w nocy raportem NPD i dotyczą jedynie rynku w Stanach Zjednoczonych, obejmując sprzedaż detaliczną w listopadzie i w grudniu, gdy nowa konsola trafiła już do sprzedaży.

Najpopularniejszą grą było Dead Rising 3 z 526 tys. egzemplarzy. Na drugim miejscu Forza Motorsport 5 z 457 tys. Zestawienie kończy Ryse: Son of Rome z 431 tys.

Jak informował wcześniej producent urządzenia, w 2013 roku na całym świecie sprzedano 3 mln egzemplarzy Xbox One, a w samych tylko Stanach Zjednoczonych w grudniu - 908 tys.

„Czy Microsoft Studios jest zadowolone z tych liczb?” - zapytał jeden z użytkowników. „Powiedziałbym, że tak. To świetny start i większa sprzedaż gier to dobry znak” - dodał.

Łącznie na Xbox One sprzedano w 2013 roku 4,8 mln gier, o 600 tys. więcej niż na PlayStation 4. Call of Duty: Ghosts i Battlefield 4 były także chętniej kupowane na sprzęt Microsoftu - chwalił się Greenberg.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami