Nowe fragmenty rozgrywki z Alien: Isolation

Horror i samotność.

Serwis IGN opublikował nowe fragmenty rozgrywki z Alien: Isolation, kolejnej produkcji na licencji popularnej serii filmów, tym razem od studia Creative Assembly.

Zaprezentowane kilkuminutowe nagranie po raz kolejny udowadnia, że twórcy rezygnują z wszechobecnej akcji i karabinów, stawiając raczej na rozbudowane elementy horroru, przemykanie po słabo oświetlonych korytarzach i wsłuchiwanie się we wskazania zaufanego czujnika ruchu.

Większość z ujęć w poniższym filmie mieliśmy okazję oglądać już wraz z publikacją pierwszych zapowiedzi, ale serwis IGN oferuje kilka nowych scen z płynną rozgrywką, bez częstych cięć.

Wcielimy się w Amandę Ripley, córkę bohaterki filmowej serii Obcy. Jako pracownik korporacji Weyland-Yutani, wyruszymy po czarną skrzynkę opuszczonego statku USCSS Nostromo. Przy okazji Amanda będzie chciała dowiedzieć się czegoś więcej na temat zniknięcia swojej matki.

Alien: Isolation ukaże się w drugiej połowie 2014 roku na PC, PlayStation 3, PlayStation 4, X360 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami