Lord of the Rings Online przedłużyło licencję na „Władcę Pierścieni” do 2017 roku

Gra MMO aktywna jeszcze przez kilka lat.

Studio Turbine zapewniło graczy, że licencja na „Władcę Pierścieni”, wykorzystywana przez Lord of the Rings Online, została przedłużona do 2017 roku.

„Planujemy wspierać LOTRO przez wiele nadchodzących lat” - napisał na oficjalnym forum Rick Heaton, odpowiedzialny za kontakty ze społecznością. „Chcę wyrazić się jasno, by uniknąć dalszych nieporozumień i zamieszania. Licencja została odnowiona.”

„Nasze porozumienie trwa do 2017 roku” - dodał później. Ostatnio w temacie gry pojawiły się wątpliwości, gdy Turbine ogłosiło, że nie doda już nowych podziemi i raidów, a skoncentruje się na istniejącej zawartości.

„To stanowisko padło podczas rozmowy o oczekiwaniach na 2014 rok. Nie oznacza, że Turbine nie planuje innej zawartości dla grup graczy i nie oznacza, że już nigdy nie będzie nowych podziemi i raidów” - tłumaczyli później twórcy.

„Czy gracze z Europy będą mogli przenieść postacie na serwery ze Stanów Zjednoczonych? Jest to mało prawdopodobne, na przeszkodzie stoją duże problemy techniczne” - dodali deweloperzy w odpowiedzi na inne pytanie.

The Lord of the Rings Online debiutowało w 2007 roku, początkowo bazując na modelu subskrypcji, później zdecydowano się na przejście na Free to Play. Gracz ma do wyboru cztery rasy i dziewięć klas postaci, inspirowanych książkami Tolkiena i filmami Petera Jacksona.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami