Ekonomiczna strategia Banished ukaże się 18 lutego

Tylko na PC.

Shining Rock Software poinformowało, że ekonomiczna strategia Banished zadebiutuje 18 lutego na PC. Za produkcję odpowiada wyłącznie jeden projektant.

„Dziś mogę już powiedzieć, że cała zawartość jest kompletna. Banished zostało ukończone” - pochwalił się twórca na oficjalnej stronie.

Banished przypomina pod względem rozgrywki tytuły takie jak Settlers, jest jednak grą bardziej realistyczną. Kontrolujemy grupę podróżników, którzy postanawiają opuścić rodzinne strony, by założyć własną osadę. Naszym celem jest dbanie o potrzeby mieszkańców i budowa prosperującego miasteczka.

Jednym z większych wyzwań ma być przetrwanie srogiej zimy. Na początku bazujemy na surowcach zebranych w ciągu roku, lub zakupionych od wizytujących kupców, lecz prędko musimy stworzyć własne manufaktury produkujące ciepłe ubrania ze skór zwierząt i zadbać o spichlerze na zboża z uprawianych pól.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami