Ubisoft nie komentuje nieoficjalnych informacji o opóźnieniu premiery The Division

Gra ukaże się w 2015 roku?

Ubisoft, wydawca sieciowej strzelanki The Division nie skomentował jeszcze ostatnich nieoficjalnych doniesień, według których gra została opóźniona i ukaże się w 2015 roku.

Oficjalne informacje mówiły o premierze „pod koniec tego roku”, ale opublikowano je jeszcze przed zmianami dat premier Watch Dogs i wyścigowego The Crew.

Szwedzki serwis GamaReactor doniósł wczoraj, że prawdopodobne jest wydanie The Division w 2015 roku, a studio Massive Entertainment dopiero zaczyna tworzenie zawartości.

„Silnik działa dobrze” - wyjaśnia anonimowe źródło, rzekomo jeden z pracowników studia. „Ale prace nad rozgrywką dopiero ruszyły.”

„Jeśli mam być szczery, to publikacja przez Ubisoft daty na 2014 rok jest raczej śmieszna. Nie mamy szans na wydanie gry w tym roku. To duży projekt, a przed nami jeszcze dużo pracy...”

Poproszony o zajęcie stanowiska, przedstawiciel Ubisoftu stwierdził jedynie, że nie komentuje plotek i spekulacji. W opublikowanej wczoraj liście wydawniczej przy The Division nadal widnieje jednak „2014”.

Obiecujący i ambitny tytuł spotkał się z ciepłym przyjęciem na targach E3 w ubiegłym roku, ale od tego czasu zdradzono niewiele - poza poniższą prezentacją silnika graficznego.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami