Ulepszenia i zawartość Tomb Raider: Definitive Edition nie trafi na PC

Nie będzie zniżki dla posiadaczy wersji PS3 i X360.

Posiadacze komputerów osobistych nie będą mogli kupić Tomb Raider: Definitive Edition. Specjalne wydanie z dodatkową zawartością i ulepszeniami pojawi się tylko na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Warto zauważyć, że część z graficznych usprawnień oferowanych w Definitive Edition dostępna była w wersji PC już od premiery w marcu ubiegłego roku.

1

„Tomb Raider: Definitive Edition zaprojektowano od podstaw z myślą o konsolach nowej generacji” - napisano na oficjalnej stronie. „Aktualizacja wersji PC nie jest obecnie planowana” (dzięki, MCV).

Co więcej, posiadacze edycji wydanej na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360 nie otrzymają żadnej zniżki i opcji aktualizacji na nowe modele sprzętu Sony i Microsoftu.

„Tomb Raider: Definitive Edition nie uczestniczy w inicjatywach aktualizacji oprogramowania” - czytamy dalej. „Zapisane stany gier nie są kompatybilne z Xbox One i PlayStation 4 - osiągnięcia/trofea czy poziomy w trybie wieloosobowym nie zostaną przeniesione.”

Nowa edycja zadebiutuje 31 stycznia, zawierając wszystkie wydane do tej pory dodatki DLC, rozszerzające tryb dla wielu graczy o nowe mapy i uzbrojenie. Gra skorzysta także z technologii TressFX od AMD, odpowiadającą za realistyczny wygląd włosów Lary, oraz innych efektów graficznych.

Tytuł otrzyma polską wersję językową na PlayStation 4 oraz angielską na Xbox One. Rodzima lokalizacja na sprzęcie Microsoftu dostępna będzie w formie cyfrowej aktualizacji, najwcześniej w dniu polskiej premiery konsoli.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami