Zdobywając twierdze w Dragon Age: Inqusition odblokujemy dodatkowe zadania

Struktury będziemy mogli modyfikować i rozbudowywać.

Podczas podróży po różnych krainach w Dragon Age: Inquisition natkniemy się na wielkie twierdze. Przejmując nad nimi kontrolę, zyskamy dostęp do nowych zadań - informują dziennikarze OPM.

W grze wcielimy się w przywódcę Inkwizycji, a zdobyte twierdze staną się własnością naszej organizacji. Fortece będziemy też mogli rozbudowywać i remontować. Im więcej agentów Inkwizycji przydzielimy do danej fortecy, tym bardziej będziemy w stanie ją zmodyfikować.

Jeden z podanych przykładów rozbudowy twierdzy to skonstruowanie wielkiego posągu kolosa, który podniesie morale strażników w przypadku inwazji na strukturę. Z kolei budowa targowiska sprawi, że zyskamy dodatkowe źródło dochodów.

Dragon Age: Inquisition, trzecia odsłona serii RPG od BioWare, ukaże się jesienią 2014 roku. Fabuła będzie związana z atakiem demonów z Pustki. Gra trafi na PS3, Xboksa 360, PS4, Xbox One oraz PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami