Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain „kilkaset razy większe” od Ground Zeroes

Każda misja w prologu pozwoli zapoznać się z innym stylem gry.

Hideo Kojima, twórca serii Metal Gear Solid, poinformował, że świat w odsłonie cyklu zatytułowanej The Phantom Pain będzie „kilkaset razy większy” od tego, który odwiedzimy w prologu Ground Zeroes.

- Ground Zeroes to zarówno wstęp do historii z Metal Gear Solid 5, jak też samouczek przedstawiający rozgrywkę w nowej części, która będzie symulatorem skradania - napisał Kojima na Twitterze, jak wynika z wiadomości przetłumaczonych przez redaktorów serwisu Siliconera.

- Ground Zeroes ma stosunkowo małe pole rozgrywki w porównaniu z główną grą, która jest kilkaset razy większa. Prolog nie posiada też dynamicznie upływającego czasu, jednak każda misja zaoferuje inną porę dnia i przedstawi inny styl rozgrywki - zaznaczył projektant.

Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes ukaże się 20 marca na PS3, PS4, Xboksie 360 i Xbox One. Nie znamy jeszcze daty premiery Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami