Natural Doctrine opóźnione w Japonii

Jest też nowy trailer.

Natural Doctrine nie ukaże się w Japonii razem z debiutem PlayStation 4 - 22 lutego. Studio Kadokawa Games zdecydowało sie opóźnić premierę swojego RPG do 19 marca.

Nie poinformowano jeszcze, czy produkcja zmierzająca na PlayStation 3, PS4 i PS Vita trafi także na Zachód (dzięki, Siliconera).

Natural Doctrine rozgrywa się w świecie fantasty, pełnym magii i broni białej. Ludzkość wybudowała potężną fortecę - Feste - gdzie odpiera ataki innych ras. Gracz wciela się w miejskiego strażnika Jeffa, a naszym zadaniem jest eksterminacja goblinów i pozyskanie ważnych surowców. W zadaniu pomagają nam Vasilisa i Anca.

Twórcy przygotowują kilka trybów rozgrywki: kampanię fabularną, kooperację i multiplayer. Posiadacze wszystkich wersji sprzętowych będą mogli współpracować i walczyć na tych samych serwerach, możliwe będzie także przeniesienie zapisanych stanów rozgrywki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Jak grać ocalałym i zabójcą, mechaniki, przedmioty, rozwój postaci.

Sony: do rozwijania deweloperskich talentów nie wystarczą pieniądze

Kluczowe jest zapewnienie wolności kreatywnej.

Battlefield 4 z nagłym wzrostem popularności

EA musiało zwiększyć pojemność serwerów.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami