Star Citizen - zebrano 35 mln dol.

Odblokowano kolejny model statku.

Studio Cloud Imperium poinformowało o osiągnięciu kolejnego celu finansowego podczas zbiórki pieniędzy na kosmiczny symulator Star Citizen - pozyskano 35 mln dol.

Tym samym w grze pojawi się jednostka Drake Herald - mniejszy, lecz lepiej opancerzony statek kosmiczny. Model wyposażono w zaawansowane oprogramowanie szyfrujące i jądro komputera pokładowego, a całość przeznaczona jest do przenoszenia ważnych informacji.

Producent Chris Roberts ogłosił już kolejny cel rozszerzony, odblokowany po pozyskaniu 36 mln dol. Mowa o systemie gwiezdnym Tamsa, znajdującym się w układzie Banu. W centrum znajduje się czarna dziura, która powoli przyciąga dwie pozostałe planety, „czyniąc je - w najlepszym przypadku - ryzykowną opcją dla kolonizacji.”

Star Citizen to „symulator życia w kosmosie”. Rozwijać się i zarabiać będzie można na wiele sposobów - zaciągając się do wojska, zostając piratem, zajmując się handlem lub wydobywaniem surowców. Wszystko to w rozległej galaktyce w towarzystwie innych graczy, ale w planach jest także kampania fabularna.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami